Kniha návštěv

pozdrav

Datum: 13.04.2017 | Vložil: Ladislav Hakl

Dobrý den,rád bych se zeptal jak a jestli jsou nějaké styky mezi krajany v Srbsku,Chorvatsku a Bosně.
Přeji vám,aby do budoucna byly tyto stránky živé a umožňovaly hlavně vám krajanům dát si mezi sebou vědět.Nebojte se užívat třeba horší češtinu,každé slovo je lepší než žádné,však se vše časem zlepší.Všechno je jen práce.Přál bych vám,aby jste jako komunita dobře fungovala,ale to je jen na vás.Od nás vám může občas jen někdo pomoci.

Pohlazení od krajanů

Datum: 20.08.2013 | Vložil: Přemysl Votava

Díky přátelům ze Sv. Heleny (Banát), jsme se zajeli podívat do Srbska k našim krajanům do Českého Sela. Úrodný kraj, česká vesnice s bohatou historií. Český jazyk je zde stále domovem. Čeští krajané, které zavál osud do této končiny, nezapomínají na svoji vlast. Vzpomínkou pro nás zůstane milé posezení u pana starosty Tesaře, prohlídka muzea v bývalé škole, procházka českou vesnicí, její ulice nesou jména jako Jan Hus, T.G. Masaryk, či Václav Havel, ale i přijetí u paní Marie v jejím domku a její vyprávění o životě v tomto kraji. Její děti nesou štafetu odkazu našich krajanů z Českého Sela.

Byl jsem u vás s biskupem Václavem Malým

Datum: 18.09.2012 | Vložil: Jiří Strašek

Děkuji za vřelé přijetí. Bylo to nádherné

Pozdrav z Českého Krumlova

Datum: 17.02.2011 | Vložil: Petr Šandera

Milí krajané a kamarádi, gratuluji Vám k novým internetovým stránkám! Pan Pavlů si zaslouží poděkování nejen za ně, ale i za nezištnou nabídku českých knih!
Nashledanou o velikonocích - červených svátcích!

Pozdrav z Prahy

Datum: 02.11.2010 | Vložil: Martin Horn

Ahoj! Zdravím všechny krajany v Kruščici, Bele Crkvi i okolí! Je skvělé, že už vznikly internetové stránky, které budou propagovat vaši činnost i celý ten krásný kraj, ve kterém žijete. Přeji jim, aby plnily svůj účel a informovaly každého, kdo si je otevře, o všem zajímavém, co se u krajanů děje. Přeji Vám všem hodně energie a elánu do další mravenčí nekonečné práce, ale především hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! Martin Horn - učitel

Přidat nový příspěvek